Turkish English Russian

SADIK DOSTLARINIZIN EĞİTİM YUVASI


Köpekler bin yıllardır insanların en sadık dostlarından biridir. Sevgiyle yaklaşıldığında korku değil hayranlık uyandıran bu sevimli dostların eğitildiği, barındırıldığı köpek çiftliklerine her gün bir yenisi ekleniyor. Verilen eğitimin, hiyjenin ve kalitenin çok önemli olduğu bu alanda ise yıllardır yürüttüğü çalışmalarla Kurtoğlu Köpek Çiftliği, bir adım öne çıkıyor.

TSK'da mayın arama köpeği eğittim

Bursa Gemlik yolu üzerinde, Kurtul Köyü girişinin tam karşısında yer alan çiftliğin sahibi Serdar Kurtoğlu, uzun yıllar Türk Silahlı Kuvvetleri’nde mayın arama köpeği uzman eğiticisi olarak görev yapmış. Yurt dışında da görev yapan ve Birleşmiş Milletler’den uluslararası sertifika almaya hak kazanan üç kişiden biri olan Kurtoğlu, TSK’dan ayrıldıktan sonra kendi köpek çiftliğini kurmuş.

Devamını oku...
 
YALOVA BELEDİYESİ GÖSTERİ

 

Kurtoğlu Köpek Eğitim Merkezi'nin, Halk Eğitim Merkezi yanında köpek eğitmenleri tarafından K-9’larla sunduğu gösteriyi izleyenler beğendi.

Yalova Belediyesi tarafından, gösteri yapmak için davet edilen Pamuk (Golden Retriever), Reks (Alman Kurdu) ve Paşa (Rottweiler) isimli köpeklerin gösterisi beğenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kurtoğlu Köpek Eğitim Merkezi İşletmecisi Serdar Kurtoğlu, “Eğitimli köpeklerimize vatandaşlardan yoğun talep var. Firmamız hem eğitim hem de satış olarak hizmet veriyor. Daha çok badyguard eğitimlerimiz ilgi görüyor. Köpeklerimize 2 ay eğitim verdikten sonra sahipleriyle birlikte bu eğitimlere devam ediyoruz ve köpeklerimizi bu şekilde teslim ediyoruz. Temel itaat, ileri itaat, badyguard, alan koruma, emanet koruma ve dost eğitimleri veriyoruz. Firmamızda 4 kişi çalışıyor ve 80 kulübe kapasitesine sahip. Kulübelerimizin hepsi dolu. Ayrıca, eğitim sonunda sertifika veriyoruz.” dedi.

Haberi görmek için TIKLAYINIZ

Haberi görmek için TIKLAYINIZ

Haberi görmek için TIKLAYINIZ